Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Sposobem na najlepsze
samopoczucie jest dla mnie fotografia.”

Fotografowanie towarzyszy w moim życiu coraz częściej i staje się nieodłącznym jego elementem. Początkowo nie posiadałem wystarczającej wiedzy jak zabrać się do wielu kwestii fotografii,  tak więc z ogromnym zapałem i determinacją, niczym innym jak metodą prób i błędów poznawałem coraz więcej technik i wiadomości z jej zakresu. Przeczytałem setki artykułów, portali tematycznych, magazynów, blogów i wszystkich innych źródeł, które zawierały w sobie to jedno, jakże istotne dla mnie po dziś dzień hasło: “fotografia”. Bardzo często wspomagałem się też cennymi, prywatnymi radami doświadczonych fotografów w tym również profesjonalistów. Dlaczego? Ponieważ, gdy patrzyłem na ich prace, to wiedziałem, że pragnę równie mocno doścignąć perfekcji.

To właśnie wtedy zaczyna się dla mnie najważniejsza podróż i przygoda, gdy za pomocą aparatu mogę na zawsze zatrzymać wiele cudownych i niepowtarzalnych momentów. Bez wątpienia fotografia krajobrazowa to najszczerszy i najbliższy mi przekaz fotograficzny z mojej, wydaje się artystycznej duszy. Niemniej jednak, fotografii nie można oddać się cząstkowo.
Każdy, kto zderzył się z jej wartością i pięknem, wie o czym mówię.
Wierzę zatem, że moja wiedza na temat różnych odmian fotografii zadowoli oczy każdego odbiorcy.
W życiu nie boję się wyzwań i odkąd zacząłem budować w sobie pasję do fotografii, wiem, że będę z uporem i siłą rozwijał ją oraz pielęgnował, dopóki nie osiągnę maksymalnej wewnętrznej satysfakcji z wykonanych prac. I tak naprawdę, to mam nadzieję, że nie osiągnę jej nigdy, bo dzięki temu będę stale dążył do tego, co jest wyżej niż obecnie, zarówno w moim  życiu jak i w pasji fotografowania.

Fotografia podróżnicza – to właśnie ona najchętniej i najczęściej pojawia się w moim życiu i tym samym w największym stopniu zajmuje mój czas i środki finansowe. Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem zwiedzam najbliższe mi okolice, jak również i dalekie zakątki, które skrywa dla nas Ziemia.

Mój cel?
W fotografii jest stale ten sam: zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów, chciałbym stosować go tak by to, co niewidzialne dla oczu mojego odbiorcy stało się widzialne.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bezustannie poszukuję oraz odnajduję coś wyjątkowego w życiu i świecie, coś, co potrafi przynieść wiele prawdziwej a także permanentnej radości jak i motywować do sprawdzania, co więcej - odkrywania samego siebie oraz swoich umiejętności.

 

Dlaczego fotografia?


Osiągnięcia

Moje fotografie nie zostały wystawione nigdzie
na świecie,
ale każdy sukces wymaga wiele pracy,
a idę wciąż przed siebie.


Wiadomość Facebook
Translate