Bezustannie poszukuję oraz odnajduję coś wyjątkowego w życiu i świecie, coś, co potrafi przynieść wiele prawdziwej a także permanentnej radości jak i motywować do sprawdzania, co więcej - odkrywania samego siebie oraz swoich umiejętności.

 

Dlaczego fotografia?


Osiągnięcia

Moje fotografie nie zostały wystawione nigdzie
na świecie,
ale każdy sukces wymaga wiele pracy,
a idę wciąż przed siebie.


“Sposobem na najlepsze
samopoczucie jest dla mnie fotografia.”

Fotografowanie towarzyszy w moim życiu coraz częściej i staje się nieodłącznym jego elementem. Początkowo nie posiadałem wystarczającej wiedzy jak zabrać się do wielu kwestii fotografii,  tak więc z ogromnym zapałem i determinacją, niczym innym jak metodą prób i błędów poznawałem coraz więcej technik i wiadomości z jej zakresu. Przeczytałem setki artykułów, portali tematycznych, magazynów, blogów i wszystkich innych źródeł, które zawierały w sobie to jedno, jakże istotne dla mnie po dziś dzień hasło: “fotografia”. Bardzo często wspomagałem się też cennymi, prywatnymi radami doświadczonych fotografów w tym również profesjonalistów. Dlaczego? Ponieważ, gdy patrzyłem na ich prace, to wiedziałem, że pragnę równie mocno doścignąć perfekcji.

To właśnie wtedy zaczyna się dla mnie najważniejsza podróż i przygoda, gdy za pomocą aparatu mogę na zawsze zatrzymać wiele cudownych i niepowtarzalnych momentów. Bez wątpienia fotografia krajobrazowa to najszczerszy i najbliższy mi przekaz fotograficzny z mojej, wydaje się artystycznej duszy. Niemniej jednak, fotografii nie można oddać się cząstkowo.
Każdy, kto zderzył się z jej wartością i pięknem, wie o czym mówię.
Wierzę zatem, że moja wiedza na temat różnych odmian fotografii zadowoli oczy każdego odbiorcy.
W życiu nie boję się wyzwań i odkąd zacząłem budować w sobie pasję do fotografii, wiem, że będę z uporem i siłą rozwijał ją oraz pielęgnował, dopóki nie osiągnę maksymalnej wewnętrznej satysfakcji z wykonanych prac. I tak naprawdę, to mam nadzieję, że nie osiągnę jej nigdy, bo dzięki temu będę stale dążył do tego, co jest wyżej niż obecnie, zarówno w moim  życiu jak i w pasji fotografowania.

Fotografia podróżnicza – to właśnie ona najchętniej i najczęściej pojawia się w moim życiu i tym samym w największym stopniu zajmuje mój czas i środki finansowe. Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem zwiedzam najbliższe mi okolice, jak również i dalekie zakątki, które skrywa dla nas Ziemia.

Mój cel?
W fotografii jest stale ten sam: zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów, chciałbym stosować go tak by to, co niewidzialne dla oczu mojego odbiorcy stało się widzialne.

Wiadomość Facebook